До 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського

 28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога, дитячого письменника та громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.

Його творчість та педагогічну спадщину важко переоцінити. Педагогічний колектив та учні філії “Топилянський НВК” долучилися до відзначення цієї пам’ятної дати. В рамках заходів, присвячених 100-річчю з дня народження В.Сухомлинського в закладі проведено педагогічні читання на тему “Педагогічні ідеї В. О. сухомлинського та сучасний освітній простір”. Педагогами та вихователями закладу було проведено заняття під відкритим небом у ДНЗ, години спілкування на тему «Людина починається з добра», під час яких діти ознайомились з життям славетного педагога та його творчою спадщиною, слухали казки, переглядали відеоролики за їх мотивами.

         

Бібліотекар А. Ф. Павленко  організувала виставку дитячих казок В. О. Сухомлинського.

      

Учениці 6 класу Вовненко О. та 8 класу Тараненко О. долучились до читання казок учням початкових класів.

  

Учні старших класів переглянули фільм про життєвий шлях педагога-земляка. Школярі  ще раз переконались, що такі поняття,  як любов, милосердя, чуйність, доброта, співчуття, взаєморозуміння важливі для кожної людини. А з такими рисами як неохайність, ледарство, заздрість потрібно боротися. Після заходів учні малювали ілюстрації до казок, які їм найбільше запам’ятались, серед них “Моя мама – найгарніша”, “Ледача подушка”, “Соромно перед соловейком”.

Діти переконались, що Василь Сухомлинський жив і працював для дітей, турбуючись, щоб у серці кожної дитини назавжди залишились любов до матері, Батьківщини, книги та праці.