Табір відпочинку – 2017

Літо-літечко надворі.

«Прощавай!» – говорим школі.

Прийшла канікул вже пора –

Дуже рада дітвора

Пора, яку з нетерпінням чекають школярі, коли є можливість відпочити від уроків, шкільної метушні, зміцнити своє здоров’я. Уже не один рік працює в Топилянському НВК пришкільний оздоровчий табір «Веселка». Пріоритетними напрямами роботи табору є оздоровлення, загартування, виховання і розвиток дітей. 1 червня у міжнародний день захисту дітей, наші вихованці з ДНЗ брали участь в районній Спартакіаді.

    

Наша команда зайняла І місце в конкурсі малюнків на асфальті.

Під час роботи табору було проведено різноманітні заходи: святкова програма до Дня захисту дітей, конкурси малюнків, вікторини, лекторії «Я дружити вмію», «Легенди рідного краю», «Коктейль здоров’я», «Караоке на майдані», «Веселе літо», «Здоровим будь!», конкурси карикатур, написання віршів, стилістів, спортивні змагання. Великий інтерес діти проявили під час проведення майстер-класу із виготовлення оберегів. Надовго діти запамятають і екскурсію до Дендропарку м. Кропивницький.

Спочатку екскурсовод провела цікаву подорож парком, розповідаючи про рослини, які тут ростуть.

Діти з задоволенням каталися на атракціонах і взяли участь у розважальному шоу, яке провели досвідчені аніматори, та відвідали майстер-клас з бісероплетіння.

У день екологічного здоров’я учні побували у Селіванівській балці, де відбулися спортивні змагання «Веселі старти».

Під час роботи табору було організовано якісне, калорійне харчування. Час проминув швидко, але спогади про життя в пришкільному таборі Веселка» надовго залишаться в пам’яті учнів.