Місяць: Вересень 2018

Ми пам’ятаємо: Бабин Яр. Тут кров людська пролита

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Масові розстріли у Бабиному Яру – одна із них.

До 77 річниці масових розстрілів у Бабиному Яру у закладі було проведено урок пам’яті “Ми пам’ятаємо: Бабин Яр. Тут кров людська пролита”. Після розповіді про обставини цієї трагедії та перегляду навчального фільму учні здійснили заочну мандрівку до Національного історико-меморіального заповіднику «Бабин Яр», щоб познайомитись з пам’ятними знаками, які відображають різні сторінки цієї трагедії світового масштабу.

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.

До 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського

 28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога, дитячого письменника та громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.

Його творчість та педагогічну спадщину важко переоцінити. Педагогічний колектив та учні філії “Топилянський НВК” долучилися до відзначення цієї пам’ятної дати. В рамках заходів, присвячених 100-річчю з дня народження В.Сухомлинського в закладі проведено педагогічні читання на тему “Педагогічні ідеї В. О. сухомлинського та сучасний освітній простір”. Педагогами та вихователями закладу було проведено заняття під відкритим небом у ДНЗ, години спілкування на тему «Людина починається з добра», під час яких діти ознайомились з життям славетного педагога та його творчою спадщиною, слухали казки, переглядали відеоролики за їх мотивами.

         

Бібліотекар А. Ф. Павленко  організувала виставку дитячих казок В. О. Сухомлинського.

      

Учениці 6 класу Вовненко О. та 8 класу Тараненко О. долучились до читання казок учням початкових класів.

  

Учні старших класів переглянули фільм про життєвий шлях педагога-земляка. Школярі  ще раз переконались, що такі поняття,  як любов, милосердя, чуйність, доброта, співчуття, взаєморозуміння важливі для кожної людини. А з такими рисами як неохайність, ледарство, заздрість потрібно боротися. Після заходів учні малювали ілюстрації до казок, які їм найбільше запам’ятались, серед них “Моя мама – найгарніша”, “Ледача подушка”, “Соромно перед соловейком”.

Діти переконались, що Василь Сухомлинський жив і працював для дітей, турбуючись, щоб у серці кожної дитини назавжди залишились любов до матері, Батьківщини, книги та праці.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності “Молодь за безпеку дорожнього руху”

З 10 по 14 вересня 2018 року у філії “Топилянський НВК” пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему “Молодь за безпеку дорожнього руху”.

Протягом тижня з учнями було проведено різноманітні інструктажі, тематичні лекції, перегляд навчальних фільмів, ігри та вікторини з питань безпеки на дорозі.  

Всі учні закладу взяли участь у тематичному конкурсі малюнків. Кращими серед учнівських робіт було визначено роботи Бордіяна А., Ботіна А., Білоус К., Писаренко Т., Скалівської Д., Тараненко А., Хоптинської А.

14 вересня серед учнів 5-9 класів було проведено гру-вікторину “Чи знаєш ти правила дорожнього руху?”. Команди “Водії” та “Пішоходи” ознайомились із причинами ДТП в Україні, переглянули навчальний фільм “Ти у безпеці на дорозі”, перевіряли свої знання, розгадуючи кросворди, загадки, вікторини. Перемогу здобула команда “Пішоходи”.

День фізичної культури та спорту

День фізичної культури і спорту в нашій країні щороку відзначають в другу суботу вересня. У філії «Топилянський НВК» також святкували цей день.

Учитель фізичної культури Андріяшин Віталій Анатолійович провів змагання серед учнів школи. Команди «Старт» та «Олімп» виборювали перемогу у різноманітних естафетах та конкурсах.

 

У фіналі відбулись футбольний та волейбольний міні-матчі.

За підсумками змагань перемогу здобула команда «Старт». Всім юним спортсменам бажаємо нових спортивних досягнень та перемог!