Місяць: Листопад 2017

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”

З метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою  з 12 по 14 листопада 2017 року 11 учнів закладу взяли участь у конкурсі “Бобер-2017”

Конкурс проводився в трьох вікових групах:

БОБРЕНЯТКО – для учнів 2-3 класів,

БОБРЕНЯ – для учнів 4-5 класів;

БОБРИК – для учнів 6-9 класів.

Під гаслом “Ми любимо “Бобер” діти виконували цікаві логічні задачі. Деякі завдання були простими, деякі потребували певних знань. Найбільший інтерес викликали задачі “Шахові лицарі”, “Квитки”, “Острів”, “Стрілки”. Загалом діти отримали мотивацію до подальшого вивчення інформатики і тепер з нетерпінням очікують свої результатів.

Сподіваємось на успіх!

 

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему “Сірники не чіпай – вогонь не закликай!”

Вогонь супроводжує людину на всьому шляху розвитку цивілізації. Коли люди навчилися користуватися вогнем, підтримувати його, а згодом і видобувати, їхні моживості збільшилися. Детальніше “Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему “Сірники не чіпай – вогонь не закликай!””

День української писемності та мови 9 листопада 2017 року

Сьогодні, в День української писемності та мови, учні взяли участь у І (шкільному) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Після виконання завдань конкурсу наші учні та працівники долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності! Чудове відчуття, коли розумієш, що разом з тобою пишуть одне й те ж слово, ставлять той же розділовий знак тисячі українців не тільки в Україні, а й за її межами.

Це дійсно єднає. Наступного року обов’язково писатимемо!

Чекаємо початку диктування

Уважно слухаємо пана Авраменка і намагаємось не допускати помилок

З написаними диктантами! Можна зітхнути з полегшенням!